Świdnik

Transportery wewnętrzne różnorodnych wyrobów gotowych

Transportery wewnętrzne różnorodnych wyrobów gotowych
Transportery wewnętrzne różnorodnych wyrobów gotowych
Yavorskyi Stanislav, specjalista ds technicznych i handlowych
Flagma member since 15 December 2016
Sell

SMF Germany realizuje projekty związane z transportem wewnętrznym różnorodnych wyrobów gotowych, półproduktów i opakowań. Zastosowanie naszych rozwiązań jest praktycznie nieograniczone. Jesteśmy w stanie zapewnić organizację transportu wewnętrznego każdego przedmiotu, w zakładzie o dowolnej infrastrukturze. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowego rozwiązania, które będzie w pełni dostosowane do wymagań i indywidualnych potrzeb klienta.
SMF produkuje różne typy transporterów przeznaczonych do przenoszenia pustych butelek PET oraz innych produktów. Każda linia produkcyjna wymaga transportu wewnętrznego dostosowanego do specyficznych wymagań i przenoszonych wyrobów. Czasem potrzebne jest nieszablonowe rozwiązanie, dlatego SMF posiada w swojej ofercie szeroką gamę transporterów, spełniających indywidualne potrzeby naszych klientów.

Nasza firma oferuje kompletne rozwiązania, zawierające:

Profesjonalne wsparcie techniczne
Projekt proponowanych rozwiązań
Produkcję
Instalację
Serwis

SMF Germany oferuje rozwiązania standardowe i dostosowywane do klienta, zapewniamy transport wewnętrzny każdego produktu w zakładzie z dowolną infrastrukturą.

Typy oferowanych transporterów:

Transportery powietrzne
Transportery taśmowe
Transportery próżniowe
Transportery płytkowe
Transportery rolkowe
Rozwiązania niestandardowe (przygotowane do specyficznych wymagań)

Rodzaj transportera jest uzależniony od przenoszonego produktu. Końcowa instalacja jest przemyślaną kombinacją kilku typów przenośników, odpowiednio do wymagań linii produkcyjnej klienta.

  views: 48
Posted: 7 February 2017, 15:51
International ads  3,400,000
×
×
Flagmа* Available in 52 countries
×
×
×